Kajtex

INŠPIRÁCIA: Dámske outfity na leto/jeseň 2022

Leto 2022 je v plnom prúde, avšak nikdy nie je neskoro na to, aby ste načerpali inšpiráciu k vašim novým outfitom na sezónu leto/jeseň 2022. Pripravili sme pre vás TOP 3 outfity, ktoré sme vyskladali z kúskov od značky Tommy Hilfiger a Armani Exchange:

1. V jednoduchosti je krása

Outfit, ktorého dominantným prvkom je kabelka od značky Tommy Hilfiger, je zaujímavý kombináciou žiarivo-oranžovo/červenou farbou. Leto je známe svojimi sýtymi farbami, a preto je táto kombinácia vhodnou na ľahký letný večer. 

Tričko a kabelku dopĺňajú jednoduché rifle – rovnako od značky Tommy Hilfiger – avšak tie môžete vymeniť za iné kraťasy či suknu, dôležité je neprekombinovať ich farbami, a preto sa držte základných farieb. Keďže kabelka obsahuje zlaté prvky, môžete ju doplniť o zlaté hodinky či iné šperky v zlatej farbe. Aj tento outfit nájdete u nás v predajni Tommy Hilfiger a Armani Exchange v OC Eperia Prešov.

2. Ľahké letné šaty

Kúsok, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy, ktorá má vkus na módu. Do nášho outfitu sme vybrali veľmi decentné biele šaty so slabo-ružovými pásikmi, ktoré ich ozvláštňujú. 

Doplnok šiat je jednoduché viazanie, ktoré môžete prispôsobiť na rôzne štýly a zvýrazniť tak dominantné črty vašej postavy. 

Letné šaty značky Tommy Hilfiger sú univerzálnym kúskom, ktorý je vhodný ako na pláž, tak aj na neformálne pracovné stretnutie. Univerzálnosť oceníte aj pri dotváraní outfitu, keďže sú šaty jednoduché – kominácie s nimi môžu byť naozaj rôznorodé. 

Aj tento outfit nájdete u nás v predajni Tommy Hilfiger a Armani Exchange v OC Eperia Prešov.

3. Ružová, ktorá zbiera pohľady

Rebríček TOP 3 zavŕšime naozaj jednoduchým outfitom, ktorý sme vyskladali z kúskov od značky Armani Exchange. Spodnú časť tvoria džínsy strihu skinny fit tmavo-modrej farby. 

Džínsy dopĺňa tričko rovnako tmavomodrej farby, ktoré je zaujímavé logom A/X, ktoré je vyskladané z trblietok. Dostávame sa k najvýraznejšiemu prvku, ktorým je kabelka Armani Exchange. 

Tá svojou sýto ružovou farbou zaujme každý pohľad a skvelo narúša jednoduchosť a splynutie tmavomodrého podkladu. 

Aj tento outfit nájdete u nás v predajni Tommy Hilfiger a Armani Exchange v OC Eperia Prešov.

Toto sú naše TOP 3 outfity na leto/jeseň 2022. Vyberali sme pre Vás to najlepšie z našich výkladov a pevne veríme, že ste sa našim výberom aspoň trochu inšpirovali. 

Ak vás ktorýkoľvek kúsok z outfitov zaujal, tak neváhajte navštíviť našu predajňu, ktoré sa nachádzajú v OC Eperia Prešov. Náš profesionálny personál vám bude veľmi rád asistovať počas vášho nakupovania. Tešíme sa na vašu návštevu!